115 Gr Afiş/Poster

     0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: 115AFŞ
Stok Durumu: Fiyat Güncellenmektedir.
  • Tahmini Kargo Süresi : 5-7 İş Günü
312,00TL (KDV Dahil)
Vergiler Hariç: 260,00TL

Mevcut Seçenekler:

Afiş Poster | Nerede Bastırabilirim

Çok uzun zamandır afiş ve posterler iletişimin en önemli aracı olarak kullanılmıştır. Teknolojinin geldiği bu noktada bile hala afiş/poster ikilisine iletişimde son derece büyük bir önem verilmektedir.

Markanızın ve sunduğunuz hizmetlerin büyük kitlelere kolay bir şekilde ulaştırılması için afiş çalışması yaptırabilirsiniz. Bu yaptırdığınız afişleri iç mekan afişleri ve dış mekan afişleri olmak üzere farklı özelliklerde tasarlamanız daha uzun süreli olması açısından yerinde bir karar olacaktır. Bu konu başlığı ile ilgili birazdan gerekli hatırlatmaları yapacağız…

Afiş Poster Artıları Nelerdir

Kurumsal anlamda bilinirliğinizi artırır.
Geniş kitlelere yayılmanızı sağlar.
Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı kolaylaştırır.
Akılda kalıcıdır.

Afiş/Poster Yapmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar broşürlere kıyasla alanınız çok fazla olsa da görsel ögelerin ön plana çıkmasına özen gösterin! Bu hem daha akılda kalıcıdır hem de okumak yerine görsel iletişim daha hızlı kurulur.

Mutlaka kurum logo ve iletişim bilgileriniz posterin veya afişin görünür bir yerinde bulunsun. Kalabalık caddelerde veya dış mekanda yer alacaksa ona göre daha güncel bir kağıtta veya muhafazalı bir şekilde yer almasına özen gösterin.

Dikkat çekici bir başlık bulmaya gayret gösterin. Genellikle kalabalıkların ilk olarak dikkatini başlıklar çekecektir. Kullandığınız görsellerin daha büyük boyutlarda olmasına ve kaliteli olmasına özen gösterin. Bunun için internette araştırma yaparken stok fotoğraflara göz atmayı deneyebilirsiniz. En iyi poster seçenekleri için stok fotoğraflardan destek almak yerinde bir davranış olacaktır.

Afiş/Posterlerin Özellikleri Nelerdir?

Adresimizde yer verdiğimiz afiş özellikleri için şunları söylemek yanlış olmayacaktır:

Afiş Gramajları

90 gram
115 gram
150 gram
170 gram

Gramajlarında baskıya girmektedir. İstediğiniz özelliklerde yer alan kağıt gramajlarına göre siparişlerini belirleyebilirsiniz.

Afiş Boyutları

35x70 cm
50x70 cm
70x100 cm

Afişlerimizin boyutları içinde ihtiyaca yönelik olacak şekilde belirlenmektedir.

Nasıl karar vereceğinizi bilemiyorsanız internet sitemiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farklı özelliklere ve boyutlara göre sizin için özel üretim yapılarak adresinize kadar kargolanacaktır.

Yine aynı şekilde afiş poster özelliklerine göre 1 adetten başlayarak sizin belirleyeceğiniz rakama göre üretilir. Son zamanlarda afiş poster özellikleri söz konusu olduğunda çok farklı seçeneklere ve özelliklere göre tasarımlar belirlenir. İhtiyacınız olan tasarım özelliklerine göre son derece hızlı ve kesintisiz bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan marka bilinirliğinizi artıracak diğer promosyon ve baskı ürünleri hakkında da bilgi sahibi olarak hızlı bir şekilde siparişinizi tamamlamanız da mümkün olmaktadır. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabında bize ulaşabilirsiniz. Mutlu günler diliyoruz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ÜCRETSİZ KARGO

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde

PARA İADE GARANTİSİ

7 Gün İçinde Para İade Garantisi

ONLİNE DESTEK

Telefon ve Mail Desteği