Karton Çanta

     0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: BKÇ
Stok Durumu: Fiyat Güncellenmektedir.
  • Tahmini Kargo Süresi : 7-8 İş Günü
1.440,00TL (KDV Dahil)
Vergiler Hariç: 1.200,00TL

Mevcut Seçenekler:

Karton Çanta Baskı Hakkında Merak Edilenler

Geri dönüştürülebilir ürünlerin kullanıldığı çevreci promosyonlar arasında en çok tercih edilenler hiç şüphesiz karton çantadır. Hem plastik poşetlere oranla daha kaliteli olması hem de kullanım amacını tamamladıktan sonra geri dönüştürülebilir olması nedeniyle plastik poşetler yerine karton çantalardan destek alınmaktadır.

Baskılı Karton Çanta Fiyatları

Genellikle karton çanta veya karton poşet ismi ile de bilinen bu ürünler, üretilen kağıdın cinsine, büyüklüğüne ve kalitesine göre farklı fiyat aralığında üretilmektedir. İhtiyacınız olan adette üretilebilmektedir.

Baskılı Karton Çanta Özellikleri Nelerdir?

Son dönemlerde yapılan araştırma göstermiştir ki; plastik poşet yerine karton çanta veren mağazalardan alışveriş yapma eğilimlerinin daha yüksektir. Bu da ürettiğiniz ürünleri hem iyi bir promosyon olarak karton çanta yardımıyla pazarlamaya hem de doğaya plastik poşetlerden daha az zarar veren bir promosyon üretmeniz anlamına gelmektedir. Hazır konusu açılmışken bahsetmekte fayda gördüğümüz bir konu başlığı daha bulunmaktadır ki, giyim & market üzerinde faaliyet gösteren pek çok saygın markanın pazarlama stratejisi olarak karton çanta ürettirdiklerini biliyoruz.

Baskılı Karton Çanta Sipariş Vermeden Önce Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Öncelikle logonuzun dikkat çekici bir noktada kalması son derece önemlidir. Kat noktalarında yada çok uçlarda olması durumunda karton poşet üzerinde logonun görünürlüğü biraz azalır. Genellikle karton çanta baskı söz konusu olduğunda sosyal medya adreslerinin yer alması veya iletişim bilgilerinden bir tanesinin olması beklenir. Kartvizit veya bloknot gibi bütün şirket  bilgilerinin yer alması karton çantanın hedefinden biraz uzak kaçacaktır.

Karton poşet içerisinde ekstra bir kağıt yükseltiyi sağlamaktadır. Bunun dışında uçlarının yapısı ve diğer özelliklerinin belirlenmesi tamamen size bağlıdır. Çevreci, akılda kalıcı ve prestijli bir promosyondan yana tercihinizi kullanmak istiyorsanız karton çanta baskı seçeneğine göz atabilirsiniz.

Karton Çanta Ebatları

Karton çanta en – boy – körük şeklinde üç farklı standart ölçüye sahiptir. Körük 5 cm ile 10 cm arasında değişiklik göstermektedir. Eni ise 15 ila 30 cm arasında değişkenlik gösterirken, 15 ila 40 cm arasında değişkenlik göstermektedir.

Karton Poşet Diğer Özellikleri Hakkında

Genellikle 500 adet ila 1000 adet arasında üretimi yapılmaktadır.

Dış yüzey baskı, parlak selefon ile mat selefon arasında tercih size bırakılmaktadır. Lak yok veya kabartma laklı olarak iki farklı seçenek ön plana çıkmaktadır. Dilerseniz kendi tasarımınızı yükleyerek istediğiniz özellikte karton poşet baskılarına ulaşabilirsiniz.

Kendi tasarımınız bulunmuyorsa uzman ekiplerimiz tarafından uygun tasarım kısa bir süre içerisinde tamamlanarak size ulaştırılacaktır. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ÜCRETSİZ KARGO

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde

PARA İADE GARANTİSİ

7 Gün İçinde Para İade Garantisi

ONLİNE DESTEK

Telefon ve Mail Desteği